Mis uudist?

Uudised

Lahtiolekuajad pühade ajal

Lisatud 21.06.2019

Seoses pühadega 24.06.2019 lehed ei ilmu.

Pärnu Postimees, Sakala, Virumaa Teataja, Tartu Postimees, Lõuna-Eesti Postimees -  esimene leht peale pühi ilmub 26.06.2019.

Järva Teataja esimene väljaanne peale pühi ilmub 27.06.2019. 

Autoleht 26.06.2019 ei ilmu.

Alates 22.06.2019 on  Express Posti klienditeenindus avatud laupäeviti kuni 12.00-ni.
Tellimusi saate alati vormistada meie tellimiskeskkonnas www.tellimine.ee

 

Ilusat jaanipäeva!

Express Post

 

Nädalavahetus varasemaks: LP ilmub suvel koos Eesti Päevalehega juba reedel

Lisatud 03.06.2019

Alates 7. juunist kuni suve lõpuni ilmub laupäevaleht LP juba reedel koos Eesti Päevalehega, ühise väljaande maht on 60 lehekülge.


LP tellija jaoks on suurim muudatus see, et seni laupäeval ilmunud ajaleht jõuab postkasti juba päev varem. Seni reedel ilmunud Eesti Päevalehest ja LPst on tehtud ühisväljaanne, mis sisaldab endas mõlema lehe tugevamaid külgi ja traditsioone.
 

Hea tellija!

Lisatud 08.04.2019

 Seoses pühadega 19.04.2019 lehed ei ilmu.

Kroonika, Õpetajate lehe ja Linnalehe Reedene väljaanne ilmub Neljapäeval 18.04.2019. 

Sirp 18.04.2019 ei ilmu.

18.04.2019  ilmub nn Reedene Õhtuleht  koos TV Kavaga, lehe saavad ka tellijad kellel on tellitud Õhtulehe nädalavahetuse pakett.

Tellimusi saate alati vormistada meie tellimiskeskkonnas www.tellimine.ee

Ilusat kevadet!
 
Express Post

Head ajalehtede ja ajakirjade tellijad!

Lisatud 01.02.2019

 Head ajalehtede ja ajakirjade tellijad!

Selle talve ilmad on olnud mõnusalt talvised ja lumerohked. Loodus on ilus, suusatada ja kelgutada on saanud kõik soovijad. Lisaks rohkele lumele  on olnud ka mitmeid sulailmu, millele järgevad jälle külmad, mis kõik teed ja konarused ära jäätavad.

Lehekandjate jaoks aga on see mõnus talvine ilm teinud töö tegemise raskeks ja aeganõudvaks. Raskete postikottidega üle hangede ronimine või libedal ja konarlikul teel püsti püsimine nõuab head tasakaalu, korralikku füüsilist vormi ja ka täiendavat aega selle teekonna läbimiseks. Selle talve tänavatel „ukerdamine“ võtab oluliselt rohkem aega ja kelkudest ei ole enamasti abi (kõikidele soovijatele on kelgud antud). Sama lugu on ka autodega kannet teostavatel lehekandjatel, kes jäävad puhastamata teedel lumme kinni või võivad kergelt kraavi libiseda.

Exspress Posti lehekandjad postitavad ajalehti ja ajakirju varajastel hommikutundidel. Esimesed lehekandjad alustavad tööd juba 3:30, siis kui enamik lugejaid veel magab. Samuti magavad siis tihti ka teede koristajad ja majade kojamehed, kes vastutavad teede libedusetõrje ja lumest puhastamise eest. Meie lehekandjad teevad oma tööd hoolimata lumest koristamata ja liivatamata  teedest ja tänavatest, sest me oleme lubanud tellitud lehed kohale viia hommikul, hiljemalt 7:30. 

Tore on saada tellijate tagasisidet, kus avaldatakse lugupidamist lehekandjate tööle rasketes oludes. Selliseks näiteks on ka üks Facebooki Nõmmekate grupis olev postitus : Minu tõsine lugupidamine Nõmme postiljonidele! Vaatamata ilmale ja teeoludele suudavad nad seda teha :) Ka täna varahommikul väike naispostiljon lihtsalt lohistas ajalehti täis käru mööda lahtiajamata tänavaid... Võimas! :) (ühtki sahameest sahaga ei kohanud - nemad olid alla andnud ;))

https://www.facebook.com/groups/207280756113653/permalink/1212905212217864/

 

Palume oma tellijatelt mõistvat suhtumist juhtudeks, kui lehekandja hilineb, sest vara hommikuti on teed koristamata või väga libedad. Express Posti lehekandjad kindlasti toovad lehed ja kirjad kohale ning tänavad juba ette mõstva suhtumise eest, kui kanne natuke hilineb!

Samas palume oma tellijatelt ka abi.

Kui olete tellinud omale mõne perioodiliselt ilmuva väljaande (päevalehe, nädalakirja või ajakirja), siis palume teid hoolitseda ka selle eest, et lehekandja saaks teie tellimuse panna teie postkasti. Vajadusel tuleb ka postkasti esist lumest puhastada ja teha seal ka libeduse tõrjet.

Ette tänades ja ilusa talve jätku soovides

Katri Laanela

Kojukande juht

Express Post AS

Vanemad uudised: