Soovid aidata täita ühist eesmärki?

Pakume tööd Print

Meie tööpakkumised

Express Postis töötab kõige rohkem just LEHEKANDJAID. Lehekandja tööst huvitatutele on meil tööd pakkuda Tallinnasse, Harjumaale, Tartusse, Viljandisse ja Pärnusse. Lisainfot hetkel vabadest lehekandja kohtadest palun vaata siit lehelt.

Otsime ka VANEMLEHEKANDJAID, kes töötavad samuti varahommikuti, aga juba täistööajaga. Nende ülesanne on lehekandjate asendamine ning väljaõpetamine. Vanemlehekandja tööpakkumise kohta vaata samuti lisainfot meie lehelt.

Lisaks töötavad meil KOJUKANDE KORRALDAJAD, kes organiseerivad lehekandjate tööd, kõnekeskuse klienditeenindajad, andmetöötlejad ja müügiinimesed. Express Post sorteerib reklaammaterjale ise ja seetõttu otsime mõnikord meie lattu abiks lepingulisi sorteerijaid, kes sorteerivad, kleebivad aadresside silte, ümbrikustavad jne reklaammaterjale. Kõikidest vabadest ametikohtadest anname märku oma kodulehel ning erinevates tööportaalides.

Kui hetkel Sind huvitava ametikoha konkurssi väljas ei ole, võid siiski julgelt meile oma huvist teada anda kirjutades meile aadressile personal at expresspost dot ee(lisa juurde kindlasti ametikoht, mille vastu huvi tunned).

Pakume tööd LEHEKANDJATELE!

 

Lehekandja töö kirjeldus

Kellele sobib lehekandja töö